Energiák és a csend
Ma még mindig a csend az, ami a legjobb bennem. De, már kikukucskált valam kis huncutság. Megállni a tó kerítésénél, és ráköszönni egy-egy horgászra, vagy rámosolyogni egy szimpatikus, nyújtó gyakorlatot végző férfira. Sajnos több döglött pontyot láttam a tóban, a tó...Amit a tér tanít, az az élet
Ami eddig nem volt még, az egy olyan furcsa szomorúság, amelyet régen éreztem. Kint jártam, lassan, szépen, megfontoltan, elmerültem a végtelen zöldben, csendben, és, hiába vittem a dobomat, dobolni sem vágytam, csak ülni, nézni, ki a fejemből, bele néha a nap...