A park megvár
Tegnapelőtt kint jártam végre a parkban. Ahogy haladtam arrafelé a nyáron nem igazán megszokott 19 fokban, érdekes energiákat, tapasztaltam, és valahogy minden más volt. Azt mindenesetre megtapasztaltam, hogy minél tovább elhanyagol az ember egy újabb jó szokást, és...